Beyaz Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi

1995 yılında kurulan şirketimiz; Sağlık, Hayat, Bireysel Emeklilik Sigortaları gibi kişilere yönelik sigortalar ile Kaza, Yangın, Nakliyat, Mühendislik gibi madde ve sorumluluk sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.

 

Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana bireysel sigortacılık hizmetiyle tanınmış bu sayede kurumlara ulaşmış, aynı zamanda kurumlara da hizmet veren güvenilir acente olarak sektörde yerini almıştır.

 

Beyaz Sigorta’nın amacı; müşterisinin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, risk analizini doğru yapmak, hayat standardı kalitesini koruyarak ürünler belirlemek, hasar zamanında da hızlı ve güvenilir olmaktır. Bu sayede sadık müşteri yapısına sahip olmuştur.

 

Sigortacılığın ”hasar anında” üzerine düşenin yapılması halinde işleyeceğini bilir. Bu konuda eğitim almış ekibi ile hasar ihbar ve dosya takibi hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar.

 

Beyaz Sigorta; Allianz Sigorta, Allianz Yaşam ve Emeklilik, Anadolu Sigorta, Ergo Sigorta, Fiba Emekliliki, Gulf Sigorta, HDİ Sigorta, Mapfre Sigorta, Unico Sigorta Şirketlerinin acentelikleri ile hizmetlerini sürdürmektedir